HAKKIMIZDA

1955 yılından günümüze değin, sürekli olarak kendini yenileyerek hizmet vermeyi amaç edinen, Bilgi Birikim Ayakkabı Paz. İth. İhr. San. Ve Tic. Ltd. Sti. çalışmalarını, kaliteli imalata yönelik ve en yeni modern üretimi ile sürdürmektedir.

Kuruluşumuz Dünya’nın en ileri ayakkabı üretim teknolojisi ile ihracata ve iç piyasaya yönelik olarak günlük 1.500 çift bayan ayakkabısı üretmektedir. Tecrübeli kadromuz ile model, kalite, zarafet ve sağlamlıkla Türk Ayakkabı Sanayinin önderliğini yapmaktan gurur duymaktadır.


PAZARLAMA

Bilgi Birikim Ayakkabı Paz. İth. İhr. San. Ve Tic. Ltd. Sti.  üretim kapasitesi, yenilikçi anlayışı, iyi eğitimli ve tecrübeli ekibiyle 1955’ten beri Türkiye’nin önde gelen ayakkabı üreticileri arasında yer almaktadır. Şirket bünyesinde; bayan klasik, casual, comfort, fashion ayakkabı ve kışlık bot üretimi yapılmaktadır.

GUJA markamızla, en güncel modelleri, kaliteli üretim ve satış sonrası hizmetlerle kısa sürede tüketicinin yüksek beğenisini kazanmıştır Türkiye genelinde çalışmış olduğumuz 500 seçkin bayii ağıyla geniş bir satış ağına ulaşmıştır.